Podsumowanie Międzynarodowego Kongresu Ginekologii Operacyjnej

W dniach 3-5 listopada 2022 w Katowicach odbył się Międzynarodowy Kongres Ginekologii Operacyjnej – jedno z najważniejszych wydarzeń w branży medycznej w Polsce. Kongres był okazją do zaprezentowania nowoczesnych możliwości leczenia operacyjnego w ginekologii oraz wymiany doświadczeń w gronie cenionych lekarzy specjalistów z kraju i z zagranicy.

W Międzynarodowym Kongresie Ginekologii Operacyjnej wzięło udział ponad 400 lekarzy ginekologów. W programie Kongresu znalazły się m.in. sesje plenarne z praktyczną wiedzą operacyjnej, prezentacja przypadków medycznych, a także warsztaty Chirurgii Minimalnie Inwazyjnej (MIS) w bezpośredniej transmisji NA ŻYWO z 3 sal operacyjnych:

  • Histeroskopia (polip, mięśniak, przegroda)
  • Laparoskopowa histerektomia
  • Waginalna histerektomia

Kongres zorganizowany został pod patronatem Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników. Współorganizatorem wydarzenia było Miasto Katowice.

Program Kongresu (edycja 2022) jest dostępny TUTAJ.

Kolejna edycja Międzynarodowego Kongresu Ginekologii Operacyjnej zaplanowana jest na rok 2023. O szczegółach będziemy na bieżąco informować. Prosimy śledzić nasza stronę internetową oraz media społecznościowe – www.facebook.com/grupamedicasc / www.instagram.com/grupamedica/  

Shopping Cart
Scroll to Top