Zapraszamy do udziału II Kongresie Ginekologii Operacyjnej w Katowicach

_

W dniach 23-25 listopada 2023 roku w Międzynarodowym Centrum Konferencyjnym w Katowicach odbędzie się II Kongres Ginekologii Operacyjnej. Będzie to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży medycznej w Polsce. Hasło przewodnie Kongresu: TIPS AND TRICKS GINEKOLOGII OPERACYJNEJ.

Wzorem edycji ubiegłorocznej Kongres będzie okazją do zaprezentowania nowoczesnych możliwości leczenia operacyjnego w ginekologii oraz wymiany doświadczeń w gronie cenionych lekarzy specjalistów. Do udziału w Kongresie zapraszamy lekarzy ginekologów, którzy w codziennej pracy stykają się z różnymi problemami medycznymi i poszukują rekomendacji oraz porad i wskazówek ich rozwiązania. W gronie prelegentów znajdą się wybitni eksperci, którzy wskażą, w jaki sposób operować zgodnie z najnowszą wiedzą i praktyką lekarską.

TEMATY WIODĄCE:

  • ginekologia operacyjna – małoinwazyjna, ale nie tylko…
  • operacje laparoskopowe
  • operacje robotowe
  • operacje przez naturalne otwory ciała

Kongres odbędzie się pod patronatem Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników. Przewodniczącym Komitetu Naukowego jest prof. dr hab. n. med. Rafał Stojko – specjalista ginekologii i położnictwa oraz specjalista ginekologii onkologicznej.

Patronat honorowy nad Kongresem objął również Prezydent Miasta Katowice Pan Marcin Krupa.

Wkrótce podamy szczegółowe informacje i rozpoczniemy rejestrację uczestników.

Firmy zainteresowane udziałem w Kongresie prosimy o kontakt na adres e-mail: konferencje@grupamedica.pl.

Shopping Cart
Scroll to Top