List zapraszający
Szanowni Państwo,
spotkania każdego specjalistycznego środowiska medycznego są jednym z najistotniejszych elementów jego integracji, ale także i mechanizmem jego rozwoju, poszukiwania skutecznych rozwiązań oraz spajania różnych stanowisk. Chcemy wspólnie z wszystkim osobami prowadzącymi i stosującymi żywienie kliniczne dzieci, pochylić się nad aktualnymi wytycznymi postepowania oraz stanowiskami eksperckimi w tym zakresie.
Serdecznie Państwa zapraszamy na XV Warszawskie Forum Żywieniowe, któremu tradycyjnie patronuje Polskie Towarzystwo Żywienia Klinicznego Dzieci. Spotkanie odbędzie się w dniach 22-23.11.2024r. w formule on-line.
Wierzymy, że praktyczny i autorski program, wykraczający poza podręcznikowe schematy i oparty o doświadczenie Ekspertów, będzie ważną wskazówką, jak w codziennej praktyce przejść od objawu do trafnego rozpoznania i optymalnego leczenia.
Serdecznie zapraszamy!
Prof. Agnieszka Szlagatys – Sidorkiewicz
Prezes Zarządu Polskiego Towarzystwa Żywienia Klinicznego Dzieci
Kierownik Katedry i Kliniki Pediatrii, Gastroenterologii, Alergologii i Żywienia Dzieci
Gdański Uniwersytet Medyczny
Prof. Janusz Książyk
Członek Zarządu Polskiego Towarzystwa Żywienia Klinicznego Dzieci
Program
POBIERZ PROGRAM W PLIKU PDF
*Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.
**Konferencja jest skierowana do osób uprawnionych do wystawiania recept lub osób prowadzących obrót produktami leczniczymi — podstawa prawna Ustawa z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne (tj. Dz. U. z 2008 r. nr 45, poz. 271).
Opłaty
OPŁATY REJESTRACYJNE
Udział- Członkowie PTŻKD |
Udział- pozostali uczestnicy |
200 zł |
250 zł |
Opłata rejestracyjna zawiera:
- udział w sesjach naukowych konferencji,
- certyfikat potwierdzający uczestnictwo w konferencji,
*Konferencja jest skierowana do osób uprawnionych do wystawiania recept lub osób prowadzących obrót produktami leczniczymi — podstawa prawna Ustawa z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne (tj. Dz. U. z 2008 r. nr 45, poz. 271).
**Wstęp na wystawę Sponsorów wyłącznie dla osób uprawnionych do wystawiania recept lub osób prowadzących obrót produktami leczniczymi.
Opłatę należy uregulować po dokonaniu rejestracji i otrzymaniu potwierdzenia z należną kwotą, na konto:
Santander Bank Polska S.A.
al. Jana Pawła II 17
00-854 Warszawa
Numer konta: 38 1910 1048 2208 1964 5294 0003
Grupa Medica Sp. z o.o. (dawniej Grupa Medica spółka cywilna Justyna Talacha, Tomasz Staszewski z siedzibą w Łodzi)
ul. Wodna 25 lok. 2AU
90-024 Łódź
REGON: 140457343, NIP: 5242567919
KRS: 0001112535
Prosimy o dopisanie w tytule przelewu „Udział (imię i nazwisko uczestnika) –Warszawskie Forum Żywieniowe’’
O wysokości opłaty rejestracyjnej decyduje data wpłaty, a nie data dokonania zgłoszenia.
Warunki zmian i rezygnacji
Wpłynięcie formularza zgłoszeniowego zostanie potwierdzone przez Biuro Organizacyjne drogą mailową. W informacji zwrotnej otrzymają Państwo wyliczoną kwotę do wpłaty oraz termin do dokonania przelewu. Zastrzegamy sobie możliwość zmiany wysokości należnej kwoty w przypadku zbyt długiego czasu nierealizowania płatności i przekroczenia daty wpłaty zgodnie z tabelą opłat. Zmiany i anulacje przyjmuje wyłącznie Biuro Organizacyjne Grupa Medica Sp. z o.o. (dawniej Grupa Medica spółka cywilna Justyna Talacha, Tomasz Staszewski z siedzibą w Łodzi) ul. Wodna 25 lok. 2AU, 90-024 Łódź REGON: 140457343, NIP: 5242567919, KRS: 0001112535. Obowiązuje forma pisemna rezygnacji, wraz z podaniem numeru konta bankowego, na które zwrócimy refundowaną kwotę. Opłaty mogą zostać przepisane na inną osobę po uzgodnieniu i akceptacji organizatora.
Termin bezkosztowej rezygnacji z zamówionych usług upływa 1 listopada 2024 r.
Potrącenia umowne od dnia 2 października 2024r.:
Termin rezygnacji |
od 01.10.2024 do 31.10.2024 |
od 01.11.2024 |
Opłata rejestracyjna |
potrącenie 50% |
brak refundacji |
Regulamin konferencji
Regulamin konferencji
Wymagania organizacyjne
- Organizator wyśle na podany przy rejestracji adres e-mail zaproszenie z linkiem prowadzący do rejestracji na platformie webinarowej. Podczas obu rejestracji uczestnik musi podać dane tj.: Imię, Nazwisko, NPWZ, Specjalizacja, Adres e-mail, które będą weryfikowane.
- Zaproszenie z linkiem do rejestracji na platformie webinarowej będzie wysłany na 3-2 dni przed rozpoczęciem transmisji za pośrednictwem poczty elektronicznej.
- Po zalogowaniu na platformie uczestnik otrzyma drogą e-mailową dedykowany link do transmisji.
- Tylko zalogowany uczestnik ma dostęp do transmisji.
- Zabronione jest udostępnianie linku do transmisji osobom niezarejestrowanym.
- Udostępnienie linku osobom niezarejestrowanym może skutkować zablokowaniem dostępu do usługi transmisji.
- Uczestnik jest odpowiedzialny za poufność linku do rejestracji na platformie, dlatego jeżeli uczestnik będzie korzystać z komputerów dostępnych publicznie, gdzie link zapisuje się w historii przeglądarki powinien później wyczyścić historię przeglądania.
- W czasie trwania transmisji i po jej zakończeniu organizator ma dostęp do statystyk jaką oferuje platforma, organizator zweryfikuje na jej podstawie czas zalogowania danego uczestnika.
Punkty edukacyjne za udział w Konferencji
- Uczestnik otrzyma punkty edukacyjne za udział w całości transmisji.
- Jeżeli transmisja zostanie przerwana w trakcie bezpośrednio przez uczestnika to punkty edukacyjne nie zostaną przyznane.
- Punkty edukacyjne przyznawane są za oglądanie wykładów.
- Wykłady sponsorowane i inne treści pochodzenia reklamowego nie wliczają się do czasu decydującego o ilości przyznanych punktów edukacyjnych.
Wymagania techniczne dotyczące udziału
w Konferencji
- Warunkiem wzięcia udziału w konferencji online jest rejestracja przez dedykowaną stronę wydarzenia.
- Uczestnik zobowiązany jest do samodzielnego zapewnienia technicznych warunków do odbioru transmisji online (bezpieczne i szybkie łącze internetowe, głośniki lub słuchawki oraz urządzenie mobilne lub sprzęt komputerowy)
- Wymagania przeglądarki: wymagane jest korzystanie z najaktualniejszych oficjalnych wersji Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari, Edge lub Opera. Zalecana przeglądarka to Google Chrome.
- Jakość transmisji będzie zależna od prędkości Internetu, jaką dysponuje uczestnik.
- Minimalna zalecana stabilna prędkość połączenia internetowego wynosi 2 Mbps (megabity/s). Zalecana stabilna prędkość połączenia internetowego wynosi 4 Mbps (megabity/s). Prędkość połączenia można sprawdzić na stronie fast.com.
- Prędkość połączenia w przypadku urządzeń mobilnych jest zmienna i zależna od wielu czynników takich jak: lokalizacja, wnętrze budynku, słabe warunki pogodowe.
Rekomendowane jest połączenie 4G/LTE
Najważniejsze informacje
Data rozpoczęcia: 22 listopad 2024
Data zakończenia: 23 listopad 2024
Start time: 09:00
End time: 15:00