XIV Warszawskie Forum Żywieniowe 25-26.11.2022, formuła on-line

Tego produktu nie ma na stanie i nie jest dostępny.

List zapraszający

Szanowni Państwo,

spotkania każdego specjalistycznego środowiska medycznego są jednym z najistotniejszych elementów jego integracji, ale także i mechanizmem jego rozwoju, poszukiwania skutecznych rozwiązań oraz spajania różnych stanowisk.

Chcemy wspólnie z wszystkim osobami prowadzącymi i stosującymi żywienie kliniczne dzieci, pochylić się nad aktualnymi wytycznymi postepowania oraz stanowiskami eksperckimi w tym zakresie.

Serdecznie Państwa zapraszamy na XIV Warszawskie Forum Żywieniowe, któremu tradycyjnie patronuje Polskie Towarzystwo Żywienia Klinicznego Dzieci. W formule on line postaramy się, aby nasze spotkanie choć w ograniczonym stopniu pozwoliło na interakcję i wymianę informacji.

W tej edycji łączymy formułę konferencji z Kursem, którego pomyślne ukończenie zostanie uhonorowane certyfikatem.

Wierzymy, że praktyczny i autorski program, wykraczający poza podręcznikowe schematy i oparty o doświadczenie Ekspertów, będzie ważną wskazówką, jak w codziennej praktyce przejść od objawu do trafnego rozpoznania i optymalnego leczenia.

Zapraszamy serdecznie

Prof. Agnieszka Szlagatys – Sidorkiewicz
Prezes Zarządu Polskiego Towarzystwa Żywienia Klinicznego Dzieci
Kierownik Katedry i Kliniki Pediatrii, Gastroenterologii, Alergologii i Żywienia Dzieci
Gdański Uniwersytet Medyczny

Prof. Janusz Książyk
Członek Zarządu Polskiego Towarzystwa Żywienia Klinicznego Dzieci

Program

Pobierz

PROGRAM

 

*Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

Patronat medialny

Patronat medialny

 

 

 

 

 

 

 

 

Warunki rezygnacji

Warunki zmian i rezygnacji

Wpłynięcie formularza zgłoszeniowego zostanie potwierdzone przez Biuro Organizacyjne drogą mailową. W informacji zwrotnej otrzymają Państwo wyliczoną kwotę do wpłaty oraz termin do dokonania przelewu. Zastrzegamy sobie możliwość zmiany wysokości należnej kwoty w przypadku zbyt długiego czasu nierealizowania płatności i przekroczenia daty wpłaty zgodnie z tabelą opłat.

Zmiany i anulacje przyjmuje wyłącznie Biuro Organizacyjne Grupa Medica s.c. ul. Wodna 25 lok. 2AU, 90-024 Łódź. Obowiązuje forma pisemna rezygnacji, wraz z podaniem numeru konta bankowego, na które zwrócimy refundowaną kwotę. Opłaty mogą zostać przepisane na inną osobę po uzgodnieniu i akceptacji organizatora.

Termin bezkosztowej rezygnacji z zamówionych usług upływa 24.10.2022 r.

 

Termin rezygnacji od 26.09 do 24.10.2022 od 25.10.2022
Opłata rejestracyjna potrącenia 50% brak refundacji

 

Regulaminy

Regulamin Forum i Kursu

Wymagania organizacyjne

 1. Organizator wyśle na podany przy rejestracji adres e-mail zaproszenie z linkiem prowadzący do rejestracji na platformie webinarowej. Podczas obu rejestracji uczestnik musi podać dane tj.: Imię, Nazwisko, NPWZ, Specjalizacja, Adres e-mail, które będą weryfikowane.
 2. Zaproszenie z linkiem do rejestracji na platformie webinarowej będzie wysłany na 1 dzień przed rozpoczęciem transmisji za pośrednictwem poczty elektronicznej.
 3. Po zalogowaniu na platformie uczestnik otrzyma drogą e-mailową dedykowany link do transmisji.
 4. Tylko zalogowany uczestnik ma dostęp do transmisji.
 5. Zabronione jest udostępnianie linku do transmisji osobom niezarejestrowanym.
 6. Udostępnienie linku osobom niezarejestrowanym może skutkować zablokowaniem dostępu do usługi transmisji.
 7. Uczestnik jest odpowiedzialny za poufność linku do rejestracji na platformie, dlatego jeżeli uczestnik będzie korzystać z komputerów dostępnych publicznie, gdzie link zapisuje się w historii przeglądarki powinien później wyczyścić historię przeglądania.
 8. W czasie trwania transmisji i po jej zakończeniu organizator ma dostęp do statystyk jaką oferuje platforma, organizator zweryfikuje na jej podstawie czas zalogowania danego uczestnika.

Punkty edukacyjne za udział w Forum oraz kursie

 1. Uczestnik otrzyma punkty edukacyjne za udział w całości transmisji.
 2. Jeżeli transmisja zostanie przerwana w trakcie bezpośrednio przez uczestnika to punkty edukacyjne nie zostaną przyznane.
 3. Punkty edukacyjne przyznawane są za oglądanie wykładów.
 4. Wykłady sponsorowane i inne treści pochodzenia reklamowego nie wliczają się do czasu decydującego o ilości przyznanych punktów edukacyjnych.

Wymagania techniczne dotyczące udziału w Forum oraz Kursie

 1. Warunkiem wzięcia udziału w konferencji online jest rejestracja przez dedykowaną stronę wydarzenia.
  Uczestnik zobowiązany jest do samodzielnego zapewnienia technicznych warunków do odbioru transmisji online (bezpieczne i szybkie łącze internetowe, głośniki lub słuchawki oraz urządzenie mobilne lub sprzęt komputerowy).
 2. Wymagania przeglądarki: wymagane jest korzystanie z najaktualniejszych oficjalnych wersji Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari, Edge lub Opera. Zalecana przeglądarka to Google Chrome.
 3. Jakość transmisji będzie zależna od prędkości Internetu, jaką dysponuje uczestnik.
 4. Minimalna zalecana stabilna prędkość połączenia internetowego wynosi 2 Mbps (megabity/s). Zalecana stabilna prędkość połączenia internetowego wynosi 4 Mbps (megabity/s). Prędkość połączenia można sprawdzić na stronie fast.com.
 5. Prędkość połączenia w przypadku urządzeń mobilnych jest zmienna i zależna od wielu czynników takich jak: lokalizacja, wnętrze budynku, słabe warunki pogodowe.
 6. Rekomendowane jest połączenie 4G/LTE

Organizator logistyczny i merytoryczny

Grupa Medica s.c.
ul. Wodna 25, lok. 2AU
90-024 Łódź

NIP 524-256-79-19
tel: +48 42 630 01 88
fax: + 48 42 630 07 74

Najważniejsze informacje

Data rozpoczęcia: 25 listopad 2022

Data zakończenia: 26 listopad 2022

Lokalizacja: on-line

Email: andzelika.blaskiewicz@grupamedica.pl

Shopping Cart
Scroll to Top