WEBINAR POLSKIEGO TOWARZYSTWA ENDOKRYNOLOGII I DIABETOLOGII DZIECIĘCEJ-14.11.2020

0,00 

Ważna informacja dotycząca webinaru

Szanowni Państwo,

w związku z licznymi zapytaniami, które zaczęły do nas napływać już w czasie trwania webinaru – o możliwość udostępnienia nagrania spotkania PTEiDD- Pan Porfesor Mieczysłąw Walczak wraz z wykładowcami wyrazili taką zgodę.

Dla osób uczestniczących w webinarze w dn.14.11.2020 oraz osób, które się zarejestrowały ale nie mogły uczestniczyć udostępnimy nagranie na okres  2 tygodni.  Linki z dostępem do nagrania zostaną wysłane do Państwa w dn. 07.12.2020 o godz. 14.00.

W razie pytań służymy pomocą.

Zespół Grupa Medica s.c.

Certyfikaty uczestnictwa

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że certyfikaty uczestnictwa w Webinarze Polskiego Towarzystwa Endokrynologii i Diabetologii Dziecięcej będą przesłane do Państwa drogą elektroniczną na podany przy rejestracji Państwa adres e-mail w ciągu 14 dni od zakończenia webinaru.

Biuro Organizacyjne
Grupa Medica s. c.
ul. Wodna 25 lok. 2AU
90-024 Łódź

SPONSORZY WYDARZENIA

Szanowni Państwo,

ogromnie dziękujemy wszystkim Wykładowcom, Słuchaczom oraz Partnerom dzisiejszego webinaru Polskiego Towarzystwa Endokrynologii i Diabetologii Dziecięcej.

Zachęcamy do śledzenia informacji o kolejnych szkoleniach.

Raz jeszcze dziękujemy.

Zespół Grupa Medica

 

 

 

 

 

Szanowni Państwo,

na podane przy rejestracji adresy e-mail została wysłana informacja z linkami dotyczącymi uczestniczenia w webinarze PTEiDD

Z adresu mailowego: Webinar PTEiDD 14.11.2020 <konferencje@grupamedica.pl>

Tytuł wiadomości : Link do pokoju webinarowego 14.11.2020 Webinar Polskiego Towarzystwa Endokrynologii i Diabetologii Dziecięcej

Prosimy o zarejestrowanie się wcześniej.

W przypadku problemów prosimy o kontakt:

Telefony do kontaktu w razie pytań bądź problemów z logowaniem
+48 42 630-01-88, 722-111-281 lub 796- 779-773

Zespół Grupa Medica

List zapraszający

Szanowni Państwo,

mam ogromną przyjemność zaprosić wszystkich Państwa do udziału w webinarze Polskiego Towarzystwa Endokrynologii i Diabetologii Dziecięcej, który odbędzie się 14.11.2020.

Obecna sytuacja epidemiologiczna nadal zmusza wszystkich organizatorów szkoleń medycznych i konferencji do szczególnej uwagi i ostrożności, dlatego podjęliśmy inicjatywę zorganizowania konferencji on- line.

Podczas webinaru szczególny nacisk chcemy położyć na problemy związane z diagnostyką i leczeniem zaburzeń wzrastania i dojrzewania oraz cukrzycy. Chcemy również zająć się problemem otyłości u dzieci i młodzieży, chorobami tarczycy oraz profilaktyką i leczeniem witaminą D.

Polskie Towarzystwo Endokrynologii i Diabetologii Dziecięcej pragnie także w tym trudnym okresie pandemii pozostać aktywne i pomimo istniejących obecnie ograniczeń – zachować komunikację, kształcąc i podtrzymując kontakt z całym środowiskiem odpowiedzialnym za jakość leczenia dzieci i młodzieży z cukrzycą oraz innymi chorobami gruczołów wydzielania wewnętrznego.

Jesteśmy przekonani, że ta konferencja wzbudzi żywe zainteresowanie, a zdobytą wiedzę wykorzystają Państwo w swoje codziennej pracy.

Raz jeszcze serdecznie zapraszam do udziału w bezpłatnym webinarze,

Prof. dr hab. n. med. Mieczysław Walczak
Konsultant Krajowy w dziedzinie Endokrynologii i Diabetologii Dziecięcej
Przewodniczący Zarządu Polskiego Towarzystwa Endokrynologii i Diabetologii Dziecięcej

Program

POBIERZ PROGRAM

*Konferencja jest skierowana do osób uprawnionych do wystawiania recept lub osób prowadzących obrót produktami leczniczymi — podstawa prawna Ustawa z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne (tj. Dz. U. z 2008 r. nr 45, poz. 271).

 

Najważniejsze informacje

Data rozpoczęcia: 14 Listopad 2020

Data zakończenia: 14 Listopad 2020

Start time: 09:00

End time: 14:15

Certyfikat INFARMA

Q&A

Regulamin webinaru PTEIDD

Wymagania organizacyjne

 1. Organizator wyśle na podany przy rejestracji adres e-mail zaproszenie z linkiem prowadzący do rejestracji na platformie webinarowej. Podczas obu rejestracji uczestnik musi podać dane tj.: Imię, Nazwisko, NPWZ, Specjalizacja, Adres e-mail, które będą weryfikowane.
 2. Zaproszenie z linkiem do rejestracji na platformie webinarowej będzie wysłany na 3-2 dni przed rozpoczęciem transmisji za pośrednictwem poczty elektronicznej.
 3. Po zalogowaniu na platformie uczestnik otrzyma drogą e-mailową dedykowany link do transmisji.
 4. Tylko zalogowany uczestnik ma dostęp do transmisji.
 5. Zabronione jest udostępnianie linku do transmisji osobom niezarejestrowanym.
 6. Udostępnienie linku osobom niezarejestrowanym może skutkować zablokowaniem dostępu do usługi transmisji.
 7. Uczestnik jest odpowiedzialny za poufność linku do rejestracji na platformie, dlatego jeżeli uczestnik będzie korzystać z komputerów dostępnych publicznie, gdzie link zapisuje się w historii przeglądarki powinien później wyczyścić historię przeglądania.
 8. W czasie trwania transmisji i po jej zakończeniu organizator ma dostęp do statystyk jaką oferuje platforma, organizator zweryfikuje na jej podstawie czas zalogowania danego uczestnika.

Punkty edukacyjne za udział w Konferencji

 1. Uczestnik otrzyma punkty edukacyjne za udział w całości transmisji.
 2. Jeżeli transmisja zostanie przerwana w trakcie bezpośrednio przez uczestnika to punkty edukacyjne nie zostaną przyznane.
 3. Punkty edukacyjne przyznawane są za oglądanie wykładów.
 4. Wykłady sponsorowane i inne treści pochodzenia reklamowego nie wliczają się do czasu decydującego o ilości przyznanych punktów edukacyjnych.

Wymagania techniczne dotyczące udziału
w Konferencji

 1. Warunkiem wzięcia udziału w konferencji online jest rejestracja przez dedykowaną stronę wydarzenia.
 2. Uczestnik zobowiązany jest do samodzielnego zapewnienia technicznych warunków do odbioru transmisji online (bezpieczne i szybkie łącze internetowe, głośniki lub słuchawki oraz urządzenie mobilne lub sprzęt komputerowy)
 3. Wymagania przeglądarki: wymagane jest korzystanie z najaktualniejszych oficjalnych wersji Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari, Edge lub Opera. Zalecana przeglądarka to Google Chrome.
 4. Jakość transmisji będzie zależna od prędkości Internetu, jaką dysponuje uczestnik.
 5. Minimalna zalecana stabilna prędkość połączenia internetowego wynosi 2 Mbps (megabity/s). Zalecana stabilna prędkość połączenia internetowego wynosi 4 Mbps (megabity/s). Prędkość połączenia można sprawdzić na stronie fast.com.
 6. Prędkość połączenia w przypadku urządzeń mobilnych jest zmienna i zależna od wielu czynników takich jak: lokalizacja, wnętrze budynku, słabe warunki pogodowe.

Rekomendowane jest połączenie 4G/LTE

Organizator

Organizator
Polskie Towarzystwo Endokrynologii i Diabetologii i Dziecięcej

Biuro Organizacyjne
Grupa Medica s. c.
ul. Wodna 25 lok. 2AU
90-024 Łódź

Shopping Cart
Scroll to Top