V Webinar Polskiego Towarzystwa Endokrynologii i Diabetologii Dziecięcej – 30.11.2024r.

List zapraszający

Szanowni Państwo,

spotkania on-line kierowane do lekarzy pediatrów, na stałe wpisały się już w prowadzone przez Polskie Towarzystwo Endokrynologii i Diabetologii Dziecięcej.

W tym roku również przygotowujemy takie spotkanie, szczególnie że każdorazowo gromadzą one kilkuset osobowe grono zainteresowanych uczestników.

30 listopada 2024 r. chcemy zaprosić wszystkich na V spotkanie on line – w tym szczególnie Państwa – przyjaciół endokrynologii i diabetologii dziecięcej.

 Raz jeszcze serdecznie zapraszam wszystkich do udziału w spotkaniu.

Prof. dr hab. n. med. Mieczysław Walczak
Konsultant Krajowy w dziedzinie Endokrynologii i Diabetologii Dziecięcej Przewodniczący Zarządu Polskiego Towarzystwa Endokrynologii i Diabetologii Dziecięcej.

Program

Program wkrótce

Regulamin V Webinar PTEiDD

Regulamin V Webinaru PTEIDD

Wymagania organizacyjne

 1. Organizator wyśle na podany przy rejestracji adres e-mail zaproszenie z linkiem prowadzącym do rejestracji na platformie webinarowej. Podczas obu rejestracji uczestnik musi podać dane tj.: Imię, Nazwisko, NPWZ, Specjalizacja, Adres e-mail, nr. telefonu, które będą weryfikowane.
 2. Zaproszenie z linkiem do rejestracji na platformie webinarowej będzie wysłany na 1-2 dni przed rozpoczęciem transmisji za pośrednictwem poczty elektronicznej.
 3. Po zalogowaniu na platformie uczestnik otrzyma drogą e-mailową dedykowany link do transmisji.
 4. Tylko zalogowany uczestnik ma dostęp do transmisji.
 5. Zabronione jest udostępnianie linku do transmisji osobom niezarejestrowanym.
 6. Udostępnienie linku osobom niezarejestrowanym może skutkować zablokowaniem dostępu do usługi transmisji.
 7. Uczestnik jest odpowiedzialny za poufność linku do rejestracji na platformie, dlatego jeżeli uczestnik będzie korzystać z komputerów dostępnych publicznie, gdzie link zapisuje się w historii przeglądarki powinien później wyczyścić historię przeglądania.
 8. W czasie trwania transmisji i po jej zakończeniu organizator ma dostęp do statystyk jaką oferuje platforma, organizator zweryfikuje na jej podstawie czas zalogowania danego uczestnika.

Punkty edukacyjne za udział w Konferencji

 1. Uczestnik otrzyma punkty edukacyjne za udział w całości transmisji.
 2. Jeżeli transmisja zostanie przerwana w trakcie bezpośrednio przez uczestnika to punkty edukacyjne nie zostaną przyznane.
 3. Punkty edukacyjne przyznawane są za oglądanie wykładów.
 4. Wykłady sponsorowane i inne treści pochodzenia reklamowego nie wliczają się do czasu decydującego o ilości przyznanych punktów edukacyjnych.

Wymagania techniczne dotyczące udziału
w Konferencji

 1. Warunkiem wzięcia udziału w konferencji online jest rejestracja przez dedykowaną stronę wydarzenia.
 2. Uczestnik zobowiązany jest do samodzielnego zapewnienia technicznych warunków do odbioru transmisji online (bezpieczne i szybkie łącze internetowe, głośniki lub słuchawki oraz urządzenie mobilne lub sprzęt komputerowy)
 3. Wymagania przeglądarki: wymagane jest korzystanie z najaktualniejszych oficjalnych wersji Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari, Edge lub Opera. Zalecana przeglądarka to Google Chrome.
 4. Jakość transmisji będzie zależna od prędkości Internetu, jaką dysponuje uczestnik.
 5. Minimalna zalecana stabilna prędkość połączenia internetowego wynosi 2 Mbps (megabity/s). Zalecana stabilna prędkość połączenia internetowego wynosi 4 Mbps (megabity/s). Prędkość połączenia można sprawdzić na stronie com.
 6. Prędkość połączenia w przypadku urządzeń mobilnych jest zmienna i zależna od wielu czynników takich jak: lokalizacja, wnętrze budynku, słabe warunki pogodowe.

Rekomendowane jest połączenie 4G/LTE.

Organizator merytoryczny

Polskie Towarzystwo Endokrynologii i Diabetologii Dziecięcej – www.pteidd.pl 

Organizator logistyczny

Grupa Medica s.c.
Wodna 25, lok. 2AU
90-024 Łódź

NIP 524-256-79-19
tel: +48 42 630 01 88
fax: + 48 42 630 07 74

Najważniejsze informacje

Start time: 09:00

End time: 16:00

Shopping Cart
Scroll to Top