Podyplomowa Szkoła PTP – 23.04.2022 woj. podkarpackie. Spotkanie on-line

0,00 

Brak w magazynie

List zapraszający

SZANOWNI PAŃSTWO,

chcemy serdecznie zaprosić do udziału w wykładach oraz dyskusji podczas spotkań tegorocznej edycji

Podyplomowej Szkoły Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego 2022,

zarówno w formule on-line jak i stacjonarnej.

 W czasie, w którym pandemia istotnie zmienia obraz aktualnych zagrożeń oraz standardy postępowania w pediatrii, znaczenie komunikacji z ekspertami i specjalistami stały się niezmiernie istotne i wielokrotnie w ostatnich miesiącach okazywały się być kluczowe.

W obecnej sytuacji epidemiologicznej, możliwość dostępu do aktualnych doniesień i praktycznych rozwiązań diagnostyczno-terapeutycznych jest dla całego środowiska lekarzy pediatrów bardzo ważnym elementem ich pracy.

Mając na uwadze rosnącą ilość obowiązków, zarówno na oddziałach szpitalnych jak i w gabinetach POZ, chcemy zachęcić do skorzystania z doświadczeń ekspertów jak również uzyskania odpowiedzi na pojawiające się pytania.

Liczymy, że przygotowane kalendarium oraz program na rok 2022 (uwzględniający przesyłane sugestie w poprzedniej edycji) – będą odpowiedzią na Państwa oczekiwania.

Gorąco zapraszamy do udziału.

Prof. dr hab. n. med. Mieczysław Walczak
Dyrektor Podyplomowej Szkoły PTP

 

Partnerzy Podyplomowej Szkoły PTP

Program konferencji

POBIERZ PROGRAM

*Konferencja jest skierowana do osób uprawnionych do wystawiania recept lub osób prowadzących obrót produktami leczniczymi — podstawa prawna Ustawa z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne (tj. Dz. U. z 2008 r. nr 45, poz. 271).

*zastrzegamy sobie prawo do zmian w programie

Certyfikat Infarma

Regulaminy

Regulamin Cyklu Konferencji Podyplomowej Szkoły Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego edycja 2022

Wymagania organizacyjne

 1. Organizator wyśle na podany przy rejestracji adres e-mail zaproszenie z linkiem prowadzącym do rejestracji na platformie webinarowej. Podczas obu rejestracji uczestnik musi podać dane tj.: Imię, Nazwisko, NPWZ, Specjalizacja, Adres e-mail, które będą weryfikowane.
 2. Zaproszenie z linkiem do rejestracji na platformie webinarowej będzie wysłane na 3-2 dni przed rozpoczęciem transmisji za pośrednictwem poczty elektronicznej.
 3. Po zalogowaniu na platformie uczestnik otrzyma drogą e-mailową dedykowany link do transmisji.
 4. Tylko zalogowany uczestnik ma dostęp do transmisji.
 5. Zabronione jest udostępnianie linku do transmisji osobom niezarejestrowanym.
 6. Udostępnienie linku osobom niezarejestrowanym może skutkować zablokowaniem dostępu do usługi transmisji.
 7. Uczestnik jest odpowiedzialny za poufność linku do rejestracji na platformie, dlatego jeżeli uczestnik będzie korzystać z komputerów dostępnych publicznie, gdzie link zapisuje się w historii przeglądarki powinien później wyczyścić historię przeglądania.
 8. W czasie trwania transmisji i po jej zakończeniu organizator ma dostęp do statystyk jaką oferuje platforma, organizator zweryfikuje na jej podstawie czas zalogowania danego uczestnika.

Punkty edukacyjne za udział w Konferencji

 1. Uczestnik otrzyma punkty edukacyjne za udział w całości transmisji.
 2. Jeżeli transmisja zostanie przerwana w trakcie bezpośrednio przez uczestnika to punkty edukacyjne nie zostaną przyznane.
 3. Punkty edukacyjne przyznawane są za oglądanie wykładów.
 4. Wykłady sponsorowane i inne treści pochodzenia reklamowego nie wliczają się do czasu decydującego o ilości przyznanych punktów edukacyjnych.

Wymagania techniczne dotyczące udziału
w Konferencji

 1. Warunkiem wzięcia udziału w konferencji online jest rejestracja przez dedykowaną stronę wydarzenia.
 2. Uczestnik zobowiązany jest do samodzielnego zapewnienia technicznych warunków do odbioru transmisji online (bezpieczne i szybkie łącze internetowe, głośniki lub słuchawki oraz urządzenie mobilne lub sprzęt komputerowy)
 3. Wymagania przeglądarki: wymagane jest korzystanie z najaktualniejszych oficjalnych wersji Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari, Edge lub Opera. Zalecana przeglądarka to Google Chrome.
 4. Jakość transmisji będzie zależna od prędkości Internetu, jaką dysponuje uczestnik.
 5. Minimalna zalecana stabilna prędkość połączenia internetowego wynosi 2 Mbps (megabity/s). Zalecana stabilna prędkość połączenia internetowego wynosi 4 Mbps (megabity/s). Prędkość połączenia można sprawdzić na stronie fast.com.
 6. Prędkość połączenia w przypadku urządzeń mobilnych jest zmienna i zależna od wielu czynników takich jak: lokalizacja, wnętrze budynku, słabe warunki pogodowe.

Rekomendowane jest połączenie 4G/LTE

Najważniejsze informacje

Data rozpoczęcia: 23 kwiecień 2022

Data zakończenia: 23 kwiecień 2022

Start time: 08:55

End time: 16:00

Shopping Cart
Scroll to Top