Podyplomowa Szkoła PTP – 20.11.2021 woj. lubelskie i świętokrzyskie. Spotkanie on-line

0,00 

Brak w magazynie

List zapraszający

SZANOWNI PAŃSTWO,

kolejny raz chcemy serdecznie Państwa zaprosić do udziału i dyskusji podczas spotkań
Podyplomowej Szkoły Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego 2021 – ponownie w formule on-line.

 Zapraszamy wszystkich zainteresowanych lekarzy z województw: lubelskiego i świętokrzyskiego do udziału w dn. 20.11.2021

W  obecnej sytuacji epidemiologicznej możliwość dostępu do aktualnych doniesień i praktycznych rozwiązań diagnostyczno-terapeutycznymi stała się dla całego środowiska medycznego niezmiernie istotna.

Znaczenie komunikacji z ekspertami i specjalistami jak również możliwości dyskusji w przypadku pojawiających się wątpliwości czy problemów, okazały się wielokrotnie być kluczowe.

 Dotychczasowe doświadczenia pokazują, że spotkania Szkoły Podyplomowej PTP są dla Państwa istotnym narzędziem w doskonaleniu wiedzy z zakresu pediatrii.  Wspólnie z zaproszonymi Wykładowcami chcemy ten proces wzmacniać, poszerzać i ułatwiać decyzje terapeutyczne oraz diagnostyczne. Wielu informacji nie znajdziecie Państwo w podręcznikach, nie usłyszycie i nie zobaczycie na innych spotkaniach – to unikalna wartość posiadanego doświadczenia zaproszonych Wykładowców.

Mamy nadzieje, że program przygotowany na ten rok – także w oparciu  o przesyłane przez Państwa sugestie, będzie ważnym i praktycznym wsparciem w codziennej pracy z małymi pacjentami.

Gorąco zapraszamy do udziału.

Prof. dr hab. n. med. Mieczysław Walczak
Dyrektor Podyplomowej Szkoły PTP

Prof. Jarosław Peregud-Pogorzelski
Prezes Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego

Wstępny program konferencji

POBIERZ PROGRAM

*Konferencja jest skierowana do osób uprawnionych do wystawiania recept lub osób prowadzących obrót produktami leczniczymi — podstawa prawna Ustawa z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne (tj. Dz. U. z 2008 r. nr 45, poz. 271).

*zastrzegamy sobie prawo do zmian w programie

 

 

Regulamin konferencji

Regulamin Cyklu Konferencji Podyplomowej Szkoły Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego edycja 2021

Wymagania organizacyjne

 1. Organizator wyśle na podany przy rejestracji adres e-mail zaproszenie z linkiem prowadzący do rejestracji na platformie webinarowej. Podczas obu rejestracji uczestnik musi podać dane tj.: Imię, Nazwisko, NPWZ, Specjalizacja, Adres e-mail, które będą weryfikowane.
 2. Zaproszenie z linkiem do rejestracji na platformie webinarowej będzie wysłany na 3-2 dni przed rozpoczęciem transmisji za pośrednictwem poczty elektronicznej.
 3. Po zalogowaniu na platformie uczestnik otrzyma drogą e-mailową dedykowany link do transmisji.
 4. Tylko zalogowany uczestnik ma dostęp do transmisji.
 5. Zabronione jest udostępnianie linku do transmisji osobom niezarejestrowanym.
 6. Udostępnienie linku osobom niezarejestrowanym może skutkować zablokowaniem dostępu do usługi transmisji.
 7. Uczestnik jest odpowiedzialny za poufność linku do rejestracji na platformie, dlatego jeżeli uczestnik będzie korzystać z komputerów dostępnych publicznie, gdzie link zapisuje się w historii przeglądarki powinien później wyczyścić historię przeglądania.
 8. W czasie trwania transmisji i po jej zakończeniu organizator ma dostęp do statystyk jaką oferuje platforma, organizator zweryfikuje na jej podstawie czas zalogowania danego uczestnika.

Punkty edukacyjne za udział w Konferencji

 1. Uczestnik otrzyma punkty edukacyjne za udział w całości transmisji.
 2. Jeżeli transmisja zostanie przerwana w trakcie bezpośrednio przez uczestnika to punkty edukacyjne nie zostaną przyznane.
 3. Punkty edukacyjne przyznawane są za oglądanie wykładów.
 4. Wykłady sponsorowane i inne treści pochodzenia reklamowego nie wliczają się do czasu decydującego o ilości przyznanych punktów edukacyjnych.

Wymagania techniczne dotyczące udziału
w Konferencji

 1. Warunkiem wzięcia udziału w konferencji online jest rejestracja przez dedykowaną stronę wydarzenia.
 2. Uczestnik zobowiązany jest do samodzielnego zapewnienia technicznych warunków do odbioru transmisji online (bezpieczne i szybkie łącze internetowe, głośniki lub słuchawki oraz urządzenie mobilne lub sprzęt komputerowy)
 3. Wymagania przeglądarki: wymagane jest korzystanie z najaktualniejszych oficjalnych wersji Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari, Edge lub Opera. Zalecana przeglądarka to Google Chrome.
 4. Jakość transmisji będzie zależna od prędkości Internetu, jaką dysponuje uczestnik.
 5. Minimalna zalecana stabilna prędkość połączenia internetowego wynosi 2 Mbps (megabity/s). Zalecana stabilna prędkość połączenia internetowego wynosi 4 Mbps (megabity/s). Prędkość połączenia można sprawdzić na stronie fast.com.
 6. Prędkość połączenia w przypadku urządzeń mobilnych jest zmienna i zależna od wielu czynników takich jak: lokalizacja, wnętrze budynku, słabe warunki pogodowe.

Rekomendowane jest połączenie 4G/LTE

Certyfikat Infarma

Najważniejsze informacje

Data rozpoczęcia: 20 Listopad 2021

Data zakończenia: 20 Listopad 2021

Start time: 08:55

End time: 16:45

Shopping Cart
Scroll to Top