Kurs podstawowy ,, Żywienie pozajelitowe i dojelitowe w warunkach szpitalnych i domowych” 19-20.02.2021- spotkanie on-line

Sponsorzy wydarzenia

Szanowni Państwo,

Ogromnie dziękujemy wszystkim Wykładowcom, Słuchaczom oraz Partnerom dzisiejszego Kursu “Żywienie pozajelitowe i dojelitowe w warunkach szpitalnych i domowych”.

Zachęcamy do śledzenia informacji o kolejnych szkoleniach.

Raz jeszcze dziękujemy.

Zespół Grupa Medica

 

SPONSORZY WYDARZENIA

 

Szanowni Państwo,

na podane przy rejestracji adresy e-mail została wysłana informacja z linkami dotyczącymi uczestniczenia w webinarze.

W przypadku problemów prosimy o kontakt:

tel. 691 161 720  lub 42 630 01 88 

Zespół Grupa Medica

List zapraszający

Szanowni Państwo,

w imieniu Polskiego Towarzystwa Żywienia Klinicznego Dzieci serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji kursu żywieniowego podstawowego” Żywienie pozajelitowe i dojelitowe w warunkach szpitalnych i domowych”, który odbędzie się w dniach 19-20.02.2021 r.  w formie on-line.

Kurs prowadzony będzie na poziomie podstawowym. Pierwszy dzień kursu poświęcony będzie części teoretycznej – wspólnie z ekspertami z całej Polski omówimy zagadnienia z zakresu żywienia dojelitowego i pozajelitowego.

Drugiego dnia zaprosimy Państwa do udziału warsztatach. Wspólnie z wykładowcami będziemy analizować wybrane przypadki pod kątem praktycznego rozwiązywania problemów diagnostycznych i leczniczych.

Jesteśmy przekonani, że ta formuła oraz praca w tak szerokim gronie specjalistów przyniesie wiele istotnych wskazówek jak również będzie cenną płaszczyzną wymiany poglądów i doświadczeń.

Da także możliwość dyskusji oraz znalezienia odpowiedzi na pojawiające się pytania i wątpliwości w dziedzinie żywienia klinicznego dzieci.

Serdecznie zapraszamy

dr hab. Agnieszka Szlagatys-Sidorkiewicz, prof. nadzw.
Prezes Polskiego Towarzystwa Żywienia Klinicznego Dzieci

Program

POBIERZ PROGRAMProgram kursu PTŻKD

Lista rezerwowa

Szanowni Państwo,

ze względu na ogromne zainteresowanie kursem ,,Żywienie pozajelitowe i dojelitowe w warunkach szpitalnych i domowych” aktualnie brak dostępnych miejsc.

Zapraszamy do zapisów na listę rezerwową. Poprosimy o kontakt na e-maila: pediatria@grupamedica.pl

W przypadku zwolnienia się miejsc będziemy kontaktować się z Państwem drogą e-mailową.

Opłaty

do 31.01.2021 od 31.01.2021
400PLN 450 PLN
450 PLN 500 PLN

Opłata rejestracyjna zawiera

 1. udział w kursie
 2. materiały kursowe
 3. certyfikat potwierdzający uczestnictwo w kursie

Opłatę należy uregulować na konto:

Santander Bank Polska S.A.
al. Jana Pawła II 17
00-854 Warszawa

Numer konta: 38 1910 1048 2208 1964 5294 0003
(Grupa Medica s.c., ul. Wodna 25 lok.2AU, 90-024 Łódź).

Prosimy o dopisanie w tytule przelewu:

Udział (imię i nazwisko uczestnika) – Kurs 19-20.02.2021 “Żywienie pozajelitowe i dojelitowe w warunkach szpitalnych i domowych”

Opłaty za wysyłkę Faktury VAT:

 • Wysyłka elektroniczna e-mailem: 0,00 zł
  • List zwykły polecony: 5,00 zł

Prosimy o wybranie jednej z powyższych opcji i informację w jakiej formie chcieliby Państwo otrzymać fakturę na adres e-mail: pediatria@grupamedica.pl

Warunki zmian i rezygnacji

Termin rezygnacji od 31.01.2021 od 01.02.2021
opłata rejestracyjna potrącenia 50% brak refundacji

Zmiany i anulacje przyjmuje wyłącznie Biuro Organizacyjne Grupa Medica s.c. (ul. Wodna 25 lok. 2AU, 90-24 Łódź) Obowiązuje forma pisemna rezygnacji, wraz z podaniem numeru konta bankowego, na które zwrócimy refundowaną kwotę. Opłaty mogą zostać przepisane na inną osobę po uzgodnieniu i akceptacji organizatora.

Termin bezkosztowej rezygnacji z zamówionych usług upływa 31.01.2021

Regulamin kursu

Regulamin kursu on-line

Wymagania organizacyjne

 1. Organizator wyśle na podany przy rejestracji adres e-mail zaproszenie z linkiem prowadzący do rejestracji na platformie webinarowej. Podczas obu rejestracji uczestnik musi podać dane tj.: Imię, Nazwisko, NPWZ, Specjalizacja, Adres e-mail, które będą weryfikowane.
 2. Zaproszenie z linkiem do rejestracji na platformie webinarowej będzie wysłany na 3-2 dni przed rozpoczęciem transmisji za pośrednictwem poczty elektronicznej.
 3. Po zalogowaniu na platformie uczestnik otrzyma drogą e-mailową dedykowany link do transmisji.
 4. Tylko zalogowany uczestnik ma dostęp do transmisji.
 5. Zabronione jest udostępnianie linku do transmisji osobom niezarejestrowanym.
 6. Udostępnienie linku osobom niezarejestrowanym może skutkować zablokowaniem dostępu do usługi transmisji.
 7. Uczestnik jest odpowiedzialny za poufność linku do rejestracji na platformie, dlatego jeżeli uczestnik będzie korzystać z komputerów dostępnych publicznie, gdzie link zapisuje się w historii przeglądarki powinien później wyczyścić historię przeglądania.
 8. W czasie trwania transmisji i po jej zakończeniu organizator ma dostęp do statystyk jaką oferuje platforma, organizator zweryfikuje na jej podstawie czas zalogowania danego uczestnika.

Punkty edukacyjne za udział w Konferencji

 1. Uczestnik otrzyma punkty edukacyjne za udział w całości transmisji.
 2. Jeżeli transmisja zostanie przerwana w trakcie bezpośrednio przez uczestnika to punkty edukacyjne nie zostaną przyznane.
 3. Punkty edukacyjne przyznawane są za oglądanie wykładów.
 4. Wykłady sponsorowane i inne treści pochodzenia reklamowego nie wliczają się do czasu decydującego o ilości przyznanych punktów edukacyjnych.

Wymagania techniczne dotyczące udziału
w Konferencji

 1. Warunkiem wzięcia udziału w konferencji online jest rejestracja przez dedykowaną stronę wydarzenia.
 2. Uczestnik zobowiązany jest do samodzielnego zapewnienia technicznych warunków do odbioru transmisji online (bezpieczne i szybkie łącze internetowe, głośniki lub słuchawki oraz urządzenie mobilne lub sprzęt komputerowy)
 3. Wymagania przeglądarki: wymagane jest korzystanie z najaktualniejszych oficjalnych wersji Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari, Edge lub Opera. Zalecana przeglądarka to Google Chrome.
 4. Jakość transmisji będzie zależna od prędkości Internetu, jaką dysponuje uczestnik.
 5. Minimalna zalecana stabilna prędkość połączenia internetowego wynosi 2 Mbps (megabity/s). Zalecana stabilna prędkość połączenia internetowego wynosi 4 Mbps (megabity/s). Prędkość połączenia można sprawdzić na stronie fast.com.
 6. Prędkość połączenia w przypadku urządzeń mobilnych jest zmienna i zależna od wielu czynników takich jak: lokalizacja, wnętrze budynku, słabe warunki pogodowe.

Rekomendowane jest połączenie 4G/LTE

Shopping Cart
Scroll to Top