Zamów nagrania wykładów z X Zjazdu PTEiDD 2022

_

W związku z licznymi zapytaniami o możliwość ponownego wysłuchania wykładów z X Zjazdu Polskiego Towarzystwa Endokrynologii i Diabetologii Dziecięcej, który odbył się w Gdańsku w dniach 20-22.10.2022, Zarząd Towarzystwa zdecydował o przygotowaniu odpłatnego dostępu do nagranego materiału.

Aby uzyskać dostęp do nagrań należy:

  • zarejestrować się poprzez formularz zamieszczony na tej stronie
  • opłacić dostęp do nagrań zgodnie z cennikiem
  • przesłać potwierdzenie opłacenia dostępu na adres e-mail: biuro@grupamedica.pl
  • w ciągu 2 dni roboczych na podany przez Państwa przy rejestracji adres e-mail prześlemy zaproszenie do rejestracji w systemie Clickmeetng
  • rejestracja na platformie Clickmeeting odbywa się za pomocą linku oraz indywidualnego tokena, znajdujących się w zaproszeniach

Umożliwiamy Państwu wykupienie nagrań ze wszystkich trzech dni X Zjazdu PTEiDD 2022 lub tylko z wybranych dni. Listę udostępnionych nagrań z wykładami publikujemy w zakładkach z PROGRAMEM na poszczególne dni.

Dostęp do nagrań jest odpłatny. Rejestracja umożliwi Państwu wielokrotny dostęp do nagrań. Nagrania są dostępne do 27.02.2023 roku.

UWAGA! Z dostępu do nagrań mogą korzystać wyłącznie osoby, które wykupiły dokonały jego zakupu. Przekazanie tokenu osobom trzecim (próba rejestracji z innego adresu mailowego lub IP komputera) spowodowuje zablokowanie dostępu do nagrań.

Przewiń do góry