XIV Sympozjum Aktualne Problemy Perinatologii „Zapytaj eksperta, rozwiej wątpliwości”

Zapraszamy do udziału w XIV Sympozjum Aktualne Problemy Perinatologii „Zapytaj eksperta, rozwiej wątpliwości”. Wydarzenie odbędzie się w formule stacjonarnej w terminie 2-3 czerwca 2023r. w hotelu Nosalowy Dwór w Zakopanem.

Kolejny raz wybitni specjaliści będą dyskutować o zagadnieniach które stanowią największe wyzwania w perinatologii, jak również poszukiwać rozwiązań dla trudnych przypadków diagnostycznych.

Zaplanowanych zostało wiele ciekawych sesji tematycznych, do udziału w których zaproszeni zostali eksperci wyznaczający ścieżki rozwoju w różnych obszarach perinatologii.

Tematy wiodące:

  • farmakoterapia w ciąży
  • różne aspekty patologii ciąży
  • błędy najczęściej popełniane na sali porodowej
  • błędy w USG w I, II, III trymestrze ciąży
  • infekcje w ciąży
  • problemy po porodzie

Sympozjum poprzedzą warsztaty, które będą praktycznym wsparciem dla części teoretycznej.

PRÓŻNIOCIĄG POŁOŻNICZY
Kurs prowadzony przy współudziale Vacca Academy, światowego lidera w zakresie szkoleń z zastosowania próżniociągu położniczego, szkolącego położników od ponad 20 lat. Szkolenie oparte jest na nowoczesnych modelach symulacyjnych porodu z użyciem próźniociągu. Sprawdź program…

ZAOPATRYWANIE URAZÓW KROCZA III I IV STOPNIA.
Kurs przygotowujący do prawidłowego zaopatrzenia urazu zwieraczy odbytu poprzez teoretyczne omówienie zagadnienia oraz praktyczne ćwiczenia na preparacie zwierzęcym. Sprawdź program…

Shopping Cart
Scroll to Top