UWAGA!!! ZMIANA TERMINU KONFERENCJI XVII Sympozjum Sekcji Gestozy i Nadciśnienia w ciąży PTGiP – „Nadciśnienie tętnicze u kobiet w ciąży – aktualne wytyczne postępowania odbędzie się w dn. 26.09.2020, SYMPOZJUM ON-LINE, UDZIAŁ BEZPŁATNY

0.00

Sponsorzy Sympozjum

STRATEGICZNY SPONOR:

 

SPONSORZY:

 

Patronat nad wykładem Prof. Haralda Zeislera objął:

Ważna informacja dotycząca zmiany terminu konferencji

Szanowni Państwo,

w świetle ostatnich prognoz dotyczących jesieni 2020 oraz przewidywanej ponownej fali zachorowań,
wspólnie z Panią Profesor Bożeną Leszczyńską-Gorzelak   zdecydowaliśmy o zorganizowaniu XVII Sympozjum Sekcji Gestozy i Nadciśnienia w Ciąży PTGiP „Nadciśnienie tętnicze u kobiet w ciąży- aktualne wytyczne postępowania” w formie ON-LINE w terminie 26.09.2020

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom podjęliśmy decyzje, iż udział dla Państwa w tej edycji będzie BEZPŁATNY.

Serdecznie zachęcamy Państwa do rejestracji na to wydarzenie.

Zespół Grupa Medica s.c.

 

List zapraszający

Szanowni Państwo,
Koleżanki i Koledzy,

chcemy Państwa zaprosić do udziału w XVII Sympozjum Gestozy i Nadciśnienia w Ciąży PTGiP „Nadciśnienie tętnicze u kobiet w ciąży- aktualne wytyczne postępowania”, odbywającego się pod patronatem Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników.

Sympozjum kierujemy przede wszystkim do zainteresowanych tematyką ginekologii, położnictwa, perinatologii oraz neonatologii.

W trakcie tegorocznego sympozjum poruszane zostaną najaktualniejsze tematy z zakresu nadciśnienia tętniczego u kobiet w ciąży.

Sympozjum odbędzie się w formie ON-LINE w dn. 26.09.2020

Jesteśmy przekonani, że tegoroczna edycja wzbudzi żywe zainteresowanie, a zdobytą wiedzę wykorzystają Państwo w swoje codziennej pracy. Sympozjum będzie doskonałą okazją do zapoznania się z najnowszym stanem wiedzy, możliwością rozstrzygnięcia wątpliwości i prowadzenia dyskusji z udziałem zaproszonych ekspertów.

Chcemy stworzyć interdyscyplinarną platformę dyskusyjną pozwalająca na całościowe i aktualne ujęcie zagadnień z tego obszaru.

Raz jeszcze wszystkich serdecznie zapraszamy.

Przewodnicząca Komitetu Naukowego:

Prof. dr hab. n. med. Bożena Leszczyńska-Gorzelak

Klinika Położnictwa i Perinatologii
Uniwersytetu Medycznego w Lublinie

Program

Program wykładów dostępnych w sieci od 21.09 do 27.09.2020 Program wykładów ON-LINE 26.09.2020

Organizator Sympozjum

Organizator logistyczny

Grupa Medica s.c.
ul. Wodna 25 lok. 2AU
90-024 Łódź

Organizator merytoryczny
Sekcja Gestozy i Nadciśnienia w Ciąży PTGiP

Certyfikat Infarma

Event Details

Start date: 26 Września 2020

End date: 26 Września 2020

Specjalna oferta na pobyt

Dla osób biorących udział w wydarzeniu, przygotowane zostały rabaty na pobyt w Hotelach: Berberys w Kazimierzu Dolnym oraz Nosalowy Dwór w Zakopanem.

HOTEL BERBERYS KAZIMIERZ DOLNY
Osoby biorące udział w wydarzeniu otrzymają 10% rabat na usługi noclegowe w Hotelu Berberys w Kazimierzu Dolnym. Rabat można wykorzystać do końca maja 2021r.

HOTEL NOSALOWY DWÓR ZAKOPANE
OFERTA NOSALOWY DWÓR

*Oferta obejmuje 20 % rabatu na pobyty do 20.12.2020 zarówno w Hotelu Nosalowy Park oraz w Resorcie Nosalowy Park  po wpisaniu kodu umieszczonego na załączonej ofercie .

Regulamin Sympozjum ON-LINE

Regulamin Sympozjum on-line

Wymagania organizacyjne

 1. Organizator wyśle na podany przy rejestracji adres e-mail zaproszenie z linkiem prowadzący do rejestracji na platformie webinarowej. Podczas obu rejestracji uczestnik musi podać dane tj.: Imię, Nazwisko, NPWZ, Specjalizacja, Adres e-mail, które będą weryfikowane.
 2. Zaproszenie z linkiem do rejestracji na platformie webinarowej będzie wysłany na 3-2 dni przed rozpoczęciem transmisji za pośrednictwem poczty elektronicznej.
 3. Po zalogowaniu na platformie uczestnik otrzyma drogą e-mailową dedykowany link do transmisji.
 4. Tylko zalogowany uczestnik ma dostęp do transmisji.
 5. Zabronione jest udostępnianie linku do transmisji osobom niezarejestrowanym.
 6. Udostępnienie linku osobom niezarejestrowanym może skutkować zablokowaniem dostępu do usługi transmisji.
 7. Uczestnik jest odpowiedzialny za poufność linku do rejestracji na platformie, dlatego jeżeli uczestnik będzie korzystać z komputerów dostępnych publicznie, gdzie link zapisuje się w historii przeglądarki powinien później wyczyścić historię przeglądania.
 8. W czasie trwania transmisji i po jej zakończeniu organizator ma dostęp do statystyk jaką oferuje platforma, organizator zweryfikuje na jej podstawie czas zalogowania danego uczestnika.

Punkty edukacyjne za udział w Konferencji

 1. Uczestnik otrzyma punkty edukacyjne za udział w całości transmisji.
 2. Jeżeli transmisja zostanie przerwana w trakcie bezpośrednio przez uczestnika to punkty edukacyjne nie zostaną przyznane.
 3. Punkty edukacyjne przyznawane są za oglądanie wykładów.
 4. Wykłady sponsorowane i inne treści pochodzenia reklamowego nie wliczają się do czasu decydującego o ilości przyznanych punktów edukacyjnych.

Wymagania techniczne dotyczące udziału
w Konferencji

 1. Warunkiem wzięcia udziału w konferencji online jest rejestracja przez dedykowaną stronę wydarzenia.
 2. Uczestnik zobowiązany jest do samodzielnego zapewnienia technicznych warunków do odbioru transmisji online (bezpieczne i szybkie łącze internetowe, głośniki lub słuchawki oraz urządzenie mobilne lub sprzęt komputerowy)
 3. Wymagania przeglądarki: wymagane jest korzystanie z najaktualniejszych oficjalnych wersji Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari, Edge lub Opera. Zalecana przeglądarka to Google Chrome.
 4. Jakość transmisji będzie zależna od prędkości Internetu, jaką dysponuje uczestnik.
 5. Minimalna zalecana stabilna prędkość połączenia internetowego wynosi 2 Mbps (megabity/s). Zalecana stabilna prędkość połączenia internetowego wynosi 4 Mbps (megabity/s). Prędkość połączenia można sprawdzić na stronie fast.com.
 6. Prędkość połączenia w przypadku urządzeń mobilnych jest zmienna i zależna od wielu czynników takich jak: lokalizacja, wnętrze budynku, słabe warunki pogodowe.

Rekomendowane jest połączenie 4G/LTE