List zapraszający
Szanowni Państwo,
w imieniu Polskiego Towarzystwa Żywienia Klinicznego Dzieci serdecznie zapraszamy do udziału w kursie żywieniowym “Żywienie pozajelitowe i dojelitowe w warunkach szpitalnych i domowych”, który odbędzie się w dniach 16-17. 02.2024r.
Kurs prowadzony będzie na poziomie podstawowym. Pierwszy dzień kursu poświęcony będzie części teoretycznej – wspólnie z ekspertami z całej Polski omówimy zagadnienia z zakresu żywienia klinicznego dzieci.
Drugiego dnia zaprosimy Państwa do udziału warsztatach. Wspólnie z wykładowcami będziemy analizować wybrane przypadki pod kątem praktycznego rozwiązywania problemów diagnostycznych i leczniczych.
Jesteśmy przekonani, że ta formuła oraz praca w tak szerokim gronie specjalistów, przyniesie wiele istotnych wskazówek jak również będzie cenną płaszczyzną wymiany poglądów i doświadczeń.
Da to również możliwość dyskusji oraz znalezienia odpowiedzi na pojawiające się pytania i wątpliwości w dziedzinie żywienia klinicznego dzieci.
Serdecznie zapraszamy
Prof. dr hab. n. med. Agnieszka Szlagatys-Sidorkiewicz.
Prezes Polskiego Towarzystwa Żywienia Klinicznego Dzieci
- Do udziału w Kursie zaprasza Prof. dr hab. n. med. Agnieszka Szlagatys-Sidorkiewicz
- Do udziału w Kursie zaprasza Prof. dr hab. n. med. Janusz Książyk
Program
POBIERZ PROGRAM W PLIKU PDF
Konferencja jest skierowana do osób uprawnionych do wystawiania recept lub osób prowadzących obrót produktami leczniczymi — podstawa prawna Ustawa z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne (tj. Dz. U. z 2008 r. nr 45, poz. 271).
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.
Konferencja skierowana jest wyłącznie do uczestników z terytorium RP.
Opłaty
OPŁATY:
Członkowie PTŻKD |
750 zł |
Osoby nie będące Członkami PTŻKD |
850 zł |
Opłata zawiera:
- udział w kursie
- materiały kursowe
- certyfikat zawierający uczestnictwo w kursie
Konferencja jest skierowana do osób uprawnionych do wystawiania recept lub osób prowadzących obrót produktami leczniczymi — podstawa prawna Ustawa z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne (tj. Dz. U. z 2008 r. nr 45, poz. 271).
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.
Konferencja skierowana jest wyłącznie do uczestników z terytorium RP.
Termin rezygnacji
Termin rezygnacji |
do 19.01.2024 |
od 20.01.2024 |
Opłata rejestracyjna |
potrącenia 50% |
brak refundacji |
Zmiany i anulacje przyjmuje wyłącznie Biuro Organizacyjne Grupa Medica s.c. (ul. Wodna 25 lok. 2AU, 90-24 Łódź). Obowiązuje forma pisemna rezygnacji, wraz z podaniem numeru konta bankowego, na które zwrócimy refundowaną kwotę. Opłaty mogą zostać przepisane na inną osobę po uzgodnieniu i akceptacji organizatora.
Termin bezkosztowej rezygnacji z zamówionych usług upływa 19.01.2024
Regulamin kursu
Regulamin kursu on-line
Wymagania organizacyjne
- Organizator wyśle na podany przy rejestracji adres e-mail zaproszenie z linkiem prowadzący do rejestracji na platformie webinarowej. Podczas obu rejestracji uczestnik musi podać dane tj.: Imię, Nazwisko, NPWZ, Specjalizacja, Adres e-mail, które będą weryfikowane.
- Zaproszenie z linkiem do rejestracji na platformie webinarowej będzie wysłany na 3-2 dni przed rozpoczęciem transmisji za pośrednictwem poczty elektronicznej.
- Po zalogowaniu na platformie uczestnik otrzyma drogą e-mailową dedykowany link do transmisji.
- Tylko zalogowany uczestnik ma dostęp do transmisji.
- Zabronione jest udostępnianie linku do transmisji osobom niezarejestrowanym.
- Udostępnienie linku osobom niezarejestrowanym może skutkować zablokowaniem dostępu do usługi transmisji.
- Uczestnik jest odpowiedzialny za poufność linku do rejestracji na platformie, dlatego jeżeli uczestnik będzie korzystać z komputerów dostępnych publicznie, gdzie link zapisuje się w historii przeglądarki powinien później wyczyścić historię przeglądania.
- W czasie trwania transmisji i po jej zakończeniu organizator ma dostęp do statystyk jaką oferuje platforma, organizator zweryfikuje na jej podstawie czas zalogowania danego uczestnika.
Punkty edukacyjne za udział w Konferencji
- Uczestnik otrzyma punkty edukacyjne za udział w całości transmisji.
- Jeżeli transmisja zostanie przerwana w trakcie bezpośrednio przez uczestnika to punkty edukacyjne nie zostaną przyznane.
- Punkty edukacyjne przyznawane są za oglądanie wykładów.
- Wykłady sponsorowane i inne treści pochodzenia reklamowego nie wliczają się do czasu decydującego o ilości przyznanych punktów edukacyjnych.
Wymagania techniczne dotyczące udziału w Konferencji
- Warunkiem wzięcia udziału w konferencji online jest rejestracja przez dedykowaną stronę wydarzenia.
- Uczestnik zobowiązany jest do samodzielnego zapewnienia technicznych warunków do odbioru transmisji online (bezpieczne i szybkie łącze internetowe, głośniki lub słuchawki oraz urządzenie mobilne lub sprzęt komputerowy)
- Wymagania przeglądarki: wymagane jest korzystanie z najaktualniejszych oficjalnych wersji Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari, Edge lub Opera. Zalecana przeglądarka to Google Chrome.
- Jakość transmisji będzie zależna od prędkości Internetu, jaką dysponuje uczestnik.
- Minimalna zalecana stabilna prędkość połączenia internetowego wynosi 2 Mbps (megabity/s). Zalecana stabilna prędkość połączenia internetowego wynosi 4 Mbps (megabity/s). Prędkość połączenia można sprawdzić na stronie fast.com.
- Prędkość połączenia w przypadku urządzeń mobilnych jest zmienna i zależna od wielu czynników takich jak: lokalizacja, wnętrze budynku, słabe warunki pogodowe.
Rekomendowane jest połączenie 4G/LTE
Najważniejsze informacje
Data rozpoczęcia: 16 luty 2024
Data zakończenia: 17 luty 2024
Start time: 09:00
End time: 16:00