III Webinar Polskiego Towarzystwa Endokrynologii i Diabetologii Dziecięcej – 03.12.2022

Tego produktu nie ma na stanie i nie jest dostępny.

Wydarzenie on-line

LIST ZAPRASZAJĄCY

Szanowani Państwo,

w dniach 20-22 października 2022 w szerokim gronie, endokrynolodzy i diabetolodzy dziecięcy świętowali w Gdańsku, jubileuszowy X Zjazd Polskiego Towarzystwa Endokrynologii i Diabetologii Dziecięcej.

Udział ponad 500 słuchaczy był potwierdzeniem, jak zagadnienia z tego obszaru są istotne nie tylko dla lekarzy specjalistów, ale również lekarzy pediatrów i lekarzy rodzinnych, sprawujących codzienną opieka nad dziećmi.

Chcąc wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom i potrzebom – postanowiliśmy przygotować III edycję webinaru z obszaru endokrynologii i diabetologii dziecięcej, skierowanego w sposób szczególny do wszystkich tych, którzy w swoich gabinetach w codziennej praktyce, mierzą się z wyzwaniami i trudnościami diagnostycznymi z tego obszaru.

3 grudnia 2022 r. zapraszamy na III spotkanie, które odbędzie się w formule on line.

Prosimy o wcześniejszą rejestrację.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

PROGRAM

PROGRAM

*Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

**Konferencja jest skierowana do osób uprawnionych do wystawiania recept lub osób prowadzących obrót produktami leczniczymi — podstawa prawna Ustawa z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne (tj. Dz. U. z 2008 r. nr 45, poz. 271).

PATRONAT MEDIALNY

Patronat medialny

REGULAMIN

Regulamin III Webinaru PTEIDD

Wymagania organizacyjne

 1. Organizator wyśle na podany przy rejestracji adres e-mail zaproszenie z linkiem prowadzącym do rejestracji na platformie webinarowej. Podczas obu rejestracji uczestnik musi podać dane tj.: Imię, Nazwisko, NPWZ, Specjalizacja, Adres e-mail, nr. telefonu, które będą weryfikowane.
 2. Zaproszenie z linkiem do rejestracji na platformie webinarowej będzie wysłany na 1-2 dni przed rozpoczęciem transmisji za pośrednictwem poczty elektronicznej.
 3. Po zalogowaniu na platformie uczestnik otrzyma drogą e-mailową dedykowany link do transmisji.
 4. Tylko zalogowany uczestnik ma dostęp do transmisji.
 5. Zabronione jest udostępnianie linku do transmisji osobom niezarejestrowanym.
 6. Udostępnienie linku osobom niezarejestrowanym może skutkować zablokowaniem dostępu do usługi transmisji.
 7. Uczestnik jest odpowiedzialny za poufność linku do rejestracji na platformie, dlatego jeżeli uczestnik będzie korzystać z komputerów dostępnych publicznie, gdzie link zapisuje się w historii przeglądarki powinien później wyczyścić historię przeglądania.
 8. W czasie trwania transmisji i po jej zakończeniu organizator ma dostęp do statystyk jaką oferuje platforma, organizator zweryfikuje na jej podstawie czas zalogowania danego uczestnika.

Punkty edukacyjne za udział w Konferencji

 1. Uczestnik otrzyma punkty edukacyjne za udział w całości transmisji.
 2. Jeżeli transmisja zostanie przerwana w trakcie bezpośrednio przez uczestnika to punkty edukacyjne nie zostaną przyznane.
 3. Punkty edukacyjne przyznawane są za oglądanie wykładów.
 4. Wykłady sponsorowane i inne treści pochodzenia reklamowego nie wliczają się do czasu decydującego o ilości przyznanych punktów edukacyjnych.

Wymagania techniczne dotyczące udziału
w Konferencji

 1. Warunkiem wzięcia udziału w konferencji online jest rejestracja przez dedykowaną stronę wydarzenia.
 2. Uczestnik zobowiązany jest do samodzielnego zapewnienia technicznych warunków do odbioru transmisji online (bezpieczne i szybkie łącze internetowe, głośniki lub słuchawki oraz urządzenie mobilne lub sprzęt komputerowy)
 3. Wymagania przeglądarki: wymagane jest korzystanie z najaktualniejszych oficjalnych wersji Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari, Edge lub Opera. Zalecana przeglądarka to Google Chrome.
 4. Jakość transmisji będzie zależna od prędkości Internetu, jaką dysponuje uczestnik.
 5. Minimalna zalecana stabilna prędkość połączenia internetowego wynosi 2 Mbps (megabity/s). Zalecana stabilna prędkość połączenia internetowego wynosi 4 Mbps (megabity/s). Prędkość połączenia można sprawdzić na stronie fast.com.
 6. Prędkość połączenia w przypadku urządzeń mobilnych jest zmienna i zależna od wielu czynników takich jak: lokalizacja, wnętrze budynku, słabe warunki pogodowe.

Rekomendowane jest połączenie 4G/LTE

ORGANIZATOR LOGISTYCZNY

Grupa Medica s.c.

Wodna 25, lok. 2AU
90-024 Łódź

NIP 524-256-79-19
tel: +48 42 630 01 88
fax: + 48 42 630 07 74

ORGANIZATOR MERYTORYCZNY

Polskie Towarzystwo Endokrynologii i Diabetologii Dziecięcej

Najważniejsze informacje

Date: 3 grudzień 2022

Start time: 09:00 CEST

End time: 15:20 CEST

Email: konferencje@grupamedica.pl

CERTYFIKAT INFARMA

POBIERZ CERTYFIKAT INFARMA

Shopping Cart
Scroll to Top