Bezpłatne warsztaty towarzyszące Międzynarodowemu Kongresowi Ginekologii Operacyjnej

Warsztaty chirurgii robotycznej da Vinci

Warsztaty odbędą się w dniach 3-5 listopada 2022r. na stoisku firmy Synektik.

Podczas serii półgodzinnych zajęć warsztatowych, uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z możliwościami praktycznego wykorzystania systemu chirurgii robotycznej da Vinci.
Pod okiem certyfikowanego przez producenta da Vinci, firmy Intuitive Surgical, specjalisty wsparcia klinicznego, po wstępnej prezentacji i instruktażu, uczestnicy będą ćwiczyć na systemie da Vinci Xi. Dzięki temu będą mogli porównać technikę chirurgii robotycznej da Vinci do innych, dobrze znanych technik przeprowadzenia operacji w zakresie chirurgii ginekologicznej.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Równocześnie na tą samą godzinę mogą zapisać się dwie osoby. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, mogą w nich wziąć udział wyłącznie zarejestrowani uczestnicy Międzynarodowego Kongresu Ginekologii Operacyjnej. Zapisy przy stoisku firmy Synektik lub mailem na adres kkoprowska@synektik.com.pl.

Warsztaty hands – on. Mechaniczna histeroskopia zabiegowa TruClear!

Warsztaty odbędą się w dniu 4 listopada 2022r. od godziny 11.00 do 14.30 w sali konferencyjnej nr 24 znajdującej się na II piętrze MCK Katowice.

Prowadzący Dr n. med. Andrzej Zmaczyński i Mgr Karolina Peregrym.

Udział w warsztatach jest bezpłatny, zapisy możliwe bezpośrednio na stoisku firmy Medtronic w Sali Balowej na poziomie 0.

Zapisy przy stoisku firmy Medtronic lub mailem na adres: ginekologia@grupamedica.pl

Shopping Cart
Scroll to Top